Kalendárium – školní rok 2015/2016

Kalendárium – školní rok 2018/2019 – 2. pololetí

Datum

Akce

Odpovídá

Prázdniny

2. pololetí

Únor 2019
1. 2. pátek     Pololetní prázdniny
4. 2. – 10. 2.
pondělí – neděle
    Jarní prázdniny –
příměstský tábor
14. 2. čtvrtek Schůzka o vizi školy 18.00 v SA    
27. 2. středa Lyžování na Monínci, 2. stupeň Iva S.  
Březen 2019
1. 3. pátek Není plavání 3.-5. třída Jana  
4. 3. pondělí Změna rozvrhu v souvislosti s ukončením plavání 3.-5. třídy
(nemění se časy začátků a konců vyučování)
   
4. 3. pondělí Náhradní termín plavání 3.- 5. třída, ve stejný čas jako vždy Jana  
5. 3. úterý Náhradní termín plavání 3.- 5. třída
ve stejný čas jako vždy
Jana  
5. 3. úterý Masopustní průvod MŠ, 1.- 2. třída
V rámci běžné výuky
Katka V.  
6. 3. středa Začátek plavání MŠ Katka V.  
7. 3 čtvrtek Rudolfinum Bystrý Lišák Leoš
– 1. 2. třída
Jitka W.  
8. 3. pátek Divadélko Kůzle – MŠ – akce ve škole Katka V.  
12. 3. úterý Návštěva knihovny MŠ, 1.- 2. třída
Dopolední akce
Jitka W.  
14. 3. čtvrtek Den otevřených dveří do ZŠ
8.15 – 12.00
Jitka H,
Jitka W.
 
18. – 20.3.
úterý – čtvrtek
Přehlídka církevních škol – divadlo Archa Noemova – Odry Jana Bude upřesněno
 
20. 3. středa Není plavání MŠ, náhradní termín 10. 4.
v obvyklém čase
   
21. 3. čtvrtek Rodičovská kavárna, 19:00    
25. 3. pondělí Jeden svět 2. stupeň, 8:00 Alena
26. 3. úterý Jeden svět, 3. – 5. třída, 8.00 Alena
27. 3. středa Návštěva ČOV – 2. stupeň Jitka H.
28. 3. čtvrtek Otvírání studánek – celoškolní akce společná s MŠ Petroupim a spojená s představením studie k projektu Spojené světy Nadace Proměny – odpolední Katka V.
Duben 2019   
4. 4. čtvrtek Třídní schůzky, 18:00 v SA    
5. 4. pátek Planeta Země 3000 Kolumbie
3.- 9. třída – dopolední akce
Jitka H.  
8. 4. pondělí Práce s Lukášem Gavlovským – odkorňování akátů 3.-9. třída v rámci běžného rozvrhu
Rodiče se mohou připojit, akce bude trvat od 9. 30 do 18.00 , je třeba se ohlásit, že přijdete Ivě Sadílkové
Iva S.
3.-5.třída
Eva B.
6.-9. třída
 
9. 4. úterý Den otevřených dveří MŠ
8.15 – 12.00
Katka V.
Jitka H.
 
9. 4. úterý Exkurze na farmu Kyselových – v rámci běžného rozvrhu Eva  
9. 4. úterý Práce s Lukášem Gavlovským – odkorňování akátů s rodiči, 9. 30 – 18.00 – je třeba se ohlásit, že přijdete Ivě Sadílkové Iva S.  
11. 4. čtvrtek Zápis do ZŠ
ve staré budově čp. 49 14.00 – 17.00
Jitka W.
Jitka H.
 
15. 4. pondělí
Velikonoční dílna
– dopolední akce v rámci běžného rozvrhu
 
17. 4. středa Pašije – celoškolní slavnost, 16.00    
18.4., 19. 4. čtvrtek, pátek Velikonoční prázdniny
22. 4. pondělí Pondělí velikonoční    
29. 4.  pondělí Divadlo Tábor „Koukej svět“ MŠ, 1.- 2. třída Katka V.
30. 4. úterý Exkurze do huti František – 2. stupeň Eva  
Květen 2019
1. 5. středa     Státní svátek
6. – 7. 5. pondělí, úterý     Ředitelské volno
8. 5. středa     Státní svátek
  Setkání s rodiči páťáků – 19.00 v NA Jitka H.
Iva S.
Termín bude upřesněn
10. 5. pátek Exkurze do huti František – 3.- 5. třída Eva  
14. 5. úterý Zápis do MŠ – 8.30 – 12.00, 14.30-17.00 Katka V.
Jitka H.
 
16. 5. čtvrtek Fotografování Iva
22. 5. středa Planetárium – Letíme na Mars – 2. stupeň Jitka H.
30. 5. čtvrtek Den otevřených zahrad – celoškolní akce ve spolupráci s obecní MŠ,
v souvislosti s projektem Nadace Proměny, začátek 15:30
Iva S.,
Katka V.
Bude upřesněno
Červen 2019
3. 6. pondělí Seminář VOBS – výuka orientovaná na budování schéma
– lektorka Jitka Michnová
– účast všichni pedagogové z Archy
 Jana  
5. 6. středa Zoo Praha – předškoláci, 1.- 9. třída  Katka V., Witka,
Alena, Jitka
 
6. 6. čtvrtek Schůzka s rodiči předškoláků, 17:00 Stará Archa  Witka  
6. 6. čtvrtek Členská schůze Sdružení rodičů Archa, 18:00 v Nové Arše    
10. 6. pondělí Seminář Falešné zprávy a mediální manipulace, v rámci týdne mediálního vzdělávání – 2. stupeň
Dopolední akce v době výuky
 Katka R.  
11. 6. úterý MUD Benešov – zájemci 2. stupně – celý den  Eva  
13. 6. čtvrtek MUD Benešov – 1. – 2. třída – dopolední akce  Eva  
13. 6. čtvrtek MUD Benešov – 1. – 2. třída – dopolední akce  Eva  
13. 6. čtvrtek Třídní schůzka, 18.00    
14. 6. pátek MUD Benešov – 3. – 5. třída – dopolední akce  Eva  
17. – 21. 6. Turistický výlet do Českého Švýcarska  Radek  
19. 6. středa Výlety MŠ, 1. – 4. (5.) třída  Třídní učitelé  
24. 6. pondělí Výlet MŠ na hájovnu Meduna, dopolední akce  Katka  
25. 6. úterý Dopravní hřiště, 1.- 2. třída, v rámci dopoledního vyučování. Navazuje komentovaná prohlídka MUD na Karlově.
Vyzvedávání od 13.30
 Jitka W.  
27. 6. čtvrtek Rozdání vysvědčení
Slavnost učení s přespáním
   
28. 6. pátek Konec školního roku    
28. 6. pátek Příměstský tábor – začíná po skončení vyučování Monika S.  
Od 29. 6.
sobota
do  1. 9. 2019 
neděle
  Hlavní prázdniny
1. – 4. 7. Příměstský tábor Monika S.  
8. – 12. 7. Příměstský tábor Monika S.  
19. – 23. 8. Příměstský tábor Monika S.  
26. – 30. 8. Příměstský tábor Monika S.  

»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa