Projekt EU peníze školám dospěl k závěru
16. října 2014 by admin_sv

Projekt EU peníze školám dospěl k závěru.

Projekt byl na naší škole realizován v období od 1. 6. 2011 do 30. 11. 2013. V rámci projektu absolvovalo pět pedagogů celkem 21 seminářů na téma jak více a lépe využívat moderní techniku při výuce žáků v jednotlivých předmětech. Na vytváření inovovaných učebních materiálů (DUM) se podíleli 4 pedagogové a vytvořili celkem 9 sad výukových materiálů, které vyzkoušeli při výuce v průběhu trvání projektu a budou využívány i nadále. Vytvářením dalších výukových materiálů nad rámec projektu usilujeme o stálé oživování a zkvalitňování výuky. Pro realizaci projektu byla na školu pořízena nová PC síť s osmi pracovními stanicemi, interaktivní dotyková obrazovka a 4 notebooky pro pedagogy. Očekávaný přínos projektu pro zkvalitnění výuky a prohloubení odborných znalostí pedagogů se jednoznačně naplnil. Projekt byl pro naši školu velkou pomocí při modernizaci technického vybavení i při snaze o lepší finanční ohodnocení práce pedagogů.  

V rámci šablony III/2 - Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT, byly vytvořeny DUMy pro: • 1/ Výuku ICT v 1. ročníku na téma „Práce s myší a klávesnicí“ • 2/ Výuku ICT ve 4. ročníku na téma „Seznámení s hardwarem“ • 3/ Výuku ICT v 8. ročníku na téma "Pořízení a zpracování digitální fotografie"

Materiály jsou vytvořeny v programech: Windows 7 Malování, ProEdu Board 2, MS Word 2003, MS PowerPoint 2010 a Flash.

DUMy lze sdílet s ostatními pedagogickými pracovníky ZŠ v ČR po dohodě s autorem.

Informace na „josef(tečka)svehla(zavináč)tiscali(tečka)cz“.

   


»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa