Slavnost učení
14. července 2019 by admin_sv

Slavnost učení je „veselosmutná“ slavnost. Loučíme se s dětmi, které ze školy odcházejí a těšíme se co je nového čeká… a na prázdniny.

Letos byla slavnost trochu jiná. Slavnostní část s loučením zůstala v kulturním domě. Předškoláci zarepovali úžasně do oblíbené písničky Mít kámoše je super, děti z 1.- 5. třídy si na závěr vybraly písničku Dítě školou povinné a připravily nejen hudbu, ale i scénické ztvárnění.
Loučení s deváťáky bylo jako vždy nostalgické. Písnička pro ně se povedla, těžká… a dojemná…. Nostalgii přinesly i medailonky s fotografiemi…
Dál vše bylo už v režii druhostupňáků… Připravili pro rodiče a své kamarády hru. Všichni se podle jejich instrukcí měli dostat na „tajné místo“. To se všem nakonec povedlo a sešli jsme se na louce u potoka… Pohoda… deky na louce… oheň… počasí tak akorát….
A přejeme všem pohodové prázdniny… A deváťákům na cestu hodně štěstí….

 

Slavnost učení 2019


»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa