Spojené světy
23. listopadu 2018 by Josef

  • workshop k projektu Nadace Proměny Karla Komárka s výtvarníkem Lukášem Gavlovským a architektem Petrem Leškem
  • setkání zástupců nadace, architekta a výtvarníka s rodiči, pedagogy a veřejností

Už víte, že jsme v projektu Nadace Proměny Karla Komárka uspěli. Můžeme se pustit do proměny zahrady. V pondělí 12. 11. jsme se společně s dětmi zasnili, jaká by naše zahrada mohla být. Děti z obou mateřských škol a 1. -2. třídy modelovaly svůj sen, starší děti od 3. třídy kreslily a psaly příběhy. O tom, jak by si hrály v lese, jak by překonávaly překážky na hoře a hůrce, jak by strávily pěkný den na louce a co by dělaly na zahrádce, na předměstí, ve městě a v zákoutí. S otázkami nám pomáhala i Radka Komrsová, která s námi spolupracuje na dálku ze stáže v Austrálii a vytvořila pro nás architektonický koncept, který bude rozpracovávat. Nejstarší děti 2. stupně se seznámily s prací architekta a výtvarníka.

Odpoledne pak navázala konzultace se zástupci nadace a výtvarníkem, architektem a nabitý den ukončilo setkání s rodiči, pedagogy a veřejností. Nadace zúčastněným představila svou vizi, kde pomáhá a jak. Lukáš Gavlovský a Petr Lešek je seznámili se svými pracemi.  V diskusi potom zazněly dotazy s projektem související a všichni se mohli vyjádřit, jak to vidí oni.

Spojené světy

Další informace najdete:
https://www.nadace-promeny.cz/
https://www.promenyproskoly.cz/


»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa