Úspěch v projektu se školní zahradou
19. října 2018 by Josef

Máme pro vás další zprávu o projektu Spojené světy nadace Proměny Karla Komárka. Zprávou výbornou. I ve třetí kole jsme uspěli. Pokud byste chtěli vědět, kdo je „v tom“ s námi, připojujeme odkaz: https://www.nadace-promeny.cz/cz/novinky/539_pristi-zahrady-hrou-pomuzeme-dalsim-peti-skolkam.html

Také bychom vás rádi pozvali na 25. 10. od 16 hodin, kdy bude otevřená zahrada pro společnou slavnost CZŠ a MŠ Archa s obecní MŠ Petroupim. Slavnost díkůvzdání jsme tentokrát propojili s výstavou „Co nás pojí s minulostí“, kterou připraví děti obou škol.  V dalších dnech se pak přesuneme do současnosti a budeme se těšit na proměnu naší zahrady a společně na tom pracovat.

Pozvánka na slavnost

 


»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa