Jak pokračuje projekt Zahrada hrou
18. května 2018 by Josef

Rádi bychom vás informovali, co je teď s naším zahradním projektem. Čekali jsme, až proběhne první výběrové kolo. Povedlo se, v prvním kole jsme uspěli. Na adrese https://www.nadace-promeny.cz/cz/novinky/513_zaciname-vybirat-pristi-zahrady-hrou.html se můžete dozvědět další podrobnosti. Je tam také zveřejněn seznam přihlášených projektů. Jsme rádi, že počet přihlášených nebyl tak vysoký, jak bylo očekáváno, ale podle článku se zdá, že už se přihlašují více promyšlené a připravené projekty. Bylo celkem přihlášeno 22 projektů. V úterý 22. května v 11. 30 čekáme monitorovací návštěvu z Nadace Proměny. Proběhne představení projektového záměru, nástin současného využití zahrady a jeho propojení se školním vzdělávacím programem, popis dosavadních aktivit souvisejících s projektem sboru. Nadace by se ráda seznámila s projektovým týmem.


»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa