Slavnost stánků 2017
28. listopadu 2017 by admin_sv

Podzimní slavnost Stánků 19.10.2017 se letos nesla v duchu ochrany přírody, konkrétně záchrany ohrožené endemické rostliny kuřičky hadcové.

Každá rodina z Archy si na společnou skalku na školní zahradě vysadila svou rostlinu. Také vyučující mají svou. Rostliny zde budeme pěstovat, sledovat a měřit, jak rostou, kvetou a jejich zralá semena pak poputují na původní stanoviště v okolí slapské přehrady. V projektu se tedy naučíme pozorovat, pozorování zapisovat a vyhodnocovat. Na projektu spolupracujeme s obecní MŠ, která má na skalce také své sazenice. Ve fotogalerii najdete doprovodné fotografie. Bližší informace o celém projektu nejen v Arše můžete získat na stránkách http://www.kuricka.cz/ nebo na fb profilu kuřičky.


»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa