Kalendárium – červen 2020
2. Čvn 2020 by admin_sv

 Úterý 2. 6.  Program malé technické univerzity   – 1. – 2. třída  V rámci běžného   vyučování  Jitka W.
 Středa 3. 6.
 
 Schůzka s páťáky a učiteli 2.   stupně  9:00 ( děti ve škole i na  ZOOM)  Iva S.
 Pondělí 8. 6.  Odpoledne s novými dětmi do   mateřské školy  14:00  Katka V.
 Středa 10. 6.  Nejde elektrický proud
 Individuální akce jednotlivých   skupin
 Čtvrtek 11. 6.  Nástup 2. stupeň do školy
 Pondělí 15. 6.  Kurz respektování  16:00- 21:00
 Středa 17. 6.  Návštěva Nadace Proměny  10:00  Iva, Katka V.
 Čtvrtek 18. 6.  Schůzka s rodiči MŠ
 
 17:00  Katka V.
 Čtvrtek 18. 6.  Schůzka s rodiči předškoláků  18:00  Jitka W.
 Čtvrtek 18. 6.  Schůzka s rodiči pátého   ročníku  18:00  Iva S.
 Pondělí 22. 6.  Zápisové setkání budoucích   prvňáků  14:00  Jitka W.
 Čtvrtek 25.6.  Třídní schůzka   18:00
 Pondělí 29.6.  Slavnost učení
 (letos bez možnosti přespání ve   škole)
 16:00
Výsledky zápisu do MŠ na rok 2020 – 2021
29. Kvě 2020 by admin_sv



Kliknutím na název dokumentu jej otevřete v novém okně.

 

Výsledky zápisu do MŠ – 2020 – 2021

 

Výsledky zápisu do ZŠ na rok 2020 – 2021
29. Kvě 2020 by admin_sv



Kliknutím na název dokumentu jej otevřete v novém okně.

 

Výsledky zápisu do ZŠ – 2020 – 2021

 

Provoz MŠ obnoven
5. Kvě 2020 by admin_sv

Od středy 6. 5. 2020 opět otevíráme naší mateřskou školu.

Těšíme se na shledání se všemi dětmi, které přijdou.

Podrobnosti k otevření rozeslala ředitelka školy rodičům formou e-mailu.

Zápis do MŠ ARCHA
29. Dub 2020 by admin_sv

Zápis do naší mateřské školy se koná v tomto roce elektronickou formou z důvodu legislativních opatření v souvislosti s COVID 19.

První kolo zápisu se koná v rozmezí od 2. 5. 2020 do 16. 5. 2020

Abychom Vás do naší MŠ mohli zapsat, stáhněte si a vyplňte, prosím, ZDE přihlášku Vašeho dítěte ke vzdělávání v naší MŠ. Dále pak ZDE stáhněte a vyplňte rodičovský dotazník a ZDE si můžete stáhnout Evidenční list dítěte, na kterém je třeba nechat potvrdit splnění povinných očkování (kromě dětí v posledním roce před zahájením školní docházky). Vzhledem k opatřením vlády ČR není nutné v tomto roce hned u zápisu dokládat toto potvrzení, k rozhodnutí o přijetí stačí zaslat sken očkovacího průkazu Vašeho dítěte a razítko v evidenčním listu doplnit, až to epidemiologická situace dovolí.

Všechny dokumenty je třeba vytisknut, podepsat oběma zákonnými zástupci a zaslat na adresu školy těmito možnými způsoby: mailem v příloze s elektronickým podpisem, poštou, datovou schránkou. Rozhodující je datum podání. Kontaktní údaje najdete na těchto stránkách, v záložce KONTAKTY.

Zápis do ZŠ na školní rok 2020/2021
14. Dub 2020 by admin_sv

Pro letošní rok proběhne zápis do ZŠ pouze písemnou formou, bez přímé účasti dětí na motivační části zápisu. Termín zápisu je rozložen mezi 20. – 30. 4. 2020 (rozhodující je datum podání vytištěné přihlášky)

Proto Vás prosíme, abyste klikli SEM a vyplnili přihlášku elektronicky do našeho zápisového systému. Vyplněná přihláška k vytištění a podepsání přijde na váš mail.

Také si ZDE stáhněte a vyplňte dotazník pro uchazeče o vzdělávání v naší ZŠ (podklad k vyhodnocení pořadí uchazečů). Prosíme, podepište také dohodu o spolupráci rodiny a školy TADY.

Všechny tři formuláře vytiskněte, podepište a doručte do školy těmito možnými způsoby: datovou schránkou, elektronicky s certifikovaným elektronickým podpisem, poštou – doporučeně, osobně po předchozí domluvě na telefonu 317 440 246.  Do složky nezapomeňte případně přiložit žádost o odklad školní docházky (obdržíte mailem po zaškrtnutí v přihlášce) spolu s doporučeními dvou odborníků.

 

Příměstský tábor v Petroupimi o prázdninách 2020
2. Dub 2020 by admin_sv

 

Škola v období epidemie
21. Bře 2020 by admin_sv

Po dobu nařízení ministra o přerušení prezenční formy výuky posíláme našim školákům práci elektronickou formou.

Naše mateřská škola je zavřená.

Zápis do ZŠ i MŠ pravděpodobně proběhne elektronickou formou. Podrobnosti k zápisům najdete brzy na této stránce.

Akce v březnu
23. Úno 2020 by admin_sv

  2. 3. pondělí  Náhradní termín plavání  
  3. 3. úterý  Kovárna Okrouhlice – 2. stupeň – v rámci vyučování  
  5. 3. čtvrtek  Návštěva knihovny 1.-2. třída – dopolední akce  
  5. 3. čtvrtek  Třídní schůzka s rodiči předškoláků – 18:00  
  9. 3. pondělí  Návštěva knihovny – MŠ dopolední akce  
  9. 3. pondělí  Hra finanční svoboda – dopolední akce v rámci běžného   vyučování  
 10. 3. úterý  Kovárna Okrouhlice – 2. stupeň – v rámci vyučování  
 10. 3. úterý  DOD do ZŠ – 8:15 – 12:00  
 11. 3. středa  Náhradní lekce plavání – – pozor 10.15 – 11.45  
 13. 3. pátek  Anežský klášter – 3. – 5. třída – celodenní akce  
 13. 3. pátek  Zimní filmový klub – 2. stupeň – Film na přání – v rámci   školního klubu  
 19. 3. čtvrtek  Začátek plavání MŠ – 8:15 – 9:00  
 19. 3. čtvrtek  Divadlo Gong – Záhada hlavolamu 1. – 2. třída, celodenní   akce  
 19. 3. čtvrtek  Konzultace 3. – 9. třída, od 16 hod  
 19. 3. čtvrtek  Třídní schůzka, 18:00, následuje schůzka SRO  
 23. 3. pondělí  Respektování 4. termín 16:00 – 21:00  
 31. 3. úterý  DOD MŠ – 8:15-12:00, 14:00 – 16:00  
 31. 3. úterý  Projektový den Malý architekt, 1. – 2. třída, dopolední akce  
   Jeden svět – 2. stupeň – v rámci školního vyučování  Bude upřesněno
   Jeden svět, 3. – 5. třída  Bude upřesněno 
   Změna rozvrhu od 1. 4. v souvislosti s ukončením plavání 3. – 5. třídy (nemění se časy začátků a konců vyučování)
Akce v únoru
1. Úno 2020 by admin_sv

  3. 2. pondělí  Výlet do knihovny v Benešově – MŠ, dopolední program  
  4. 2. úterý  Výlet do zemědělského muzea – program „A ta kráva   mléko dává“, 1. – 2. třída – celodenní akce  
  7. 2. pátek  Zimní filmový klub – 2. stupeň Blaník – v rámci školního   klubu
 10. 2. – 16. 2.
 pondělí – neděle
 

Jarní prázdniny, není plavání

 17. 2. pondělí  Kinodoskol.cz (filmy o vesmíru) – MŠ, 1. – 7. třída –   v rámci dopoledního   programu
 17. 2. pondělí  Respektování – 3. termín
 16:00-21:00
 
 23. – 25. 2.
 neděle až úterý
 Litomyšl – Nakopněte svoji školu Ředitelské volno – pondělí, úterý
 27. 2. čtvrtek  Kdo se bojí filharmonie, 2. stupeň, 5. třída – celodenní   akce  
 27. 2. čtvrtek  Rodičovská kavárna, 19:00  
 28. 2. pátek  Zimní filmový klub – 2. stupeň Oliver Twist  – v rámci   školního klubu
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa